Онкологічне відділення

Онкологічне захворювання, на жаль, залишається лідером світової статистики смертності. Рання діагностика та обізнаність пацієнтів дозволяють запобігти тяжким ускладненням процесу, покращити якість життя. У своєму розпорядженні ми маємо високотехнологічне медичне обладнання та сучасні технології для діагностики онкологічних захворювань.

Алергологічне відділення

Алергологія – порівняно молода галузь в медицині, яка стає дедалі популярнішою серед пацієнтів будь-якого віку. Як не сумно, відзначена тенденція зростання кількості людей, які страждають на хвороби алергічного характеру. У нашому алергологічному відділенні працює досвідчений лікар-алерголог-імунолог Уляна Ігорівна Маслій

Відділення пульмонології

Пульмонолог - фахівець, який займається діагностикою та лікуванням захворювань органів дихання. Сфера професійних інтересів лікаря-пульмонолога включає дослідження, діагностику та лікування різних захворювань легень, дихальних шляхів і дихальної системи в сукупності. А останнім часом, відколи увесь світ лихоманить від коронавірусу, багатьом людям, котрі перенесли цю недугу, потрібна допомога пульмонолога внаслідок постковідного синдрому. 

Ендоскопічне відділення

Ендоскопічні методи дослідження на сьогоднішній день є найбільш достовірним для діагностики захворювань шлунково-кишкового тракту. Їх використання дозволяє не тільки виявити осередки запальних змін, передпухлинних процесів на ранній стадії розвитку але і ефективно лікувати виявлені зміни.

Хірургічне відділення

Хірургія — галузь медицини, яка вивчає паталогічні стани та хвороби, що лікуються за допомогою оперативного (хірургічного) методу. Завданням хірургії є також ряд питань підготовки пацієнта до операції та ведення його в післяопераційному періоді.

Кабінет рентгенографії

Рентгенографія-це один з методів променевої діагностики в радіології. Базується він на використанні рентгенівського випромінювання або Х-променів, за допомогою яких отримуємо візуалізацію зображення на плівкових чи цифрових носіях. За допомогою променевої діагностики можна одержати вірогідну інформацію про морфологічні та функціональні особливості органів і тканин,а також дати їх якісну та кількісну оцінку. Рентгенографія є найбільш поширеним методом отримання двомірного зображення.

Відділення травматології та ортопедії

Ортопедія і травматологія займається профілактикою, діагностикою та лікуванням патології опорно-рухового апарату.

Дерматовенерологічне відділення

Красива, здорова шкіра – наше багатство, предмет гордості, відображення внутрішнього стану організму. Здорову шкіру характеризує нормальний стан її форми і функцій. Коли виникає погіршення загального стану, свербіж, больові відчуття, а також проблеми естетичного характеру, - варто звернутись до спеціаліста.

Офтальмологічне відділення

Офтальмологічне відділення укомплектоване найсучаснішим лікувальним та діагностичним обладнанням, аналогів якого в області немає. Воно дозволяє нам точно і швидко проводити діагностику очних захворювань, а наявність комбінації з 4-ох — лазерів успішно проводити лікування більшості з них. Потужний технічний потенціал вдало реалізується за допомогою знань, умінь і досвіду наших фахівців Камінського Юрія, Оленчук Оксани та Микуляк Анни.

Гінекологічне відділення

Гінекологічне відділення спеціалізується на всіх видах діагностики та лікування захворювань малого тазу, тобто на всіх видах гінекології в Івано-Франківську та області. Комплексні діагностичні програми дозволяють виявити першопричину захворювання, звести до мінімуму лікарські помилки та виробити найкращий план боротьби з хворобою. Прийом проводять акушери-гінекологи Казьмірук Валентина Миколаївна (головний лікар), Куриляк Світлана Василівна та Михайлишин Ольга Дмитрівна та Демус Ірина Мирославівна.

Кардіологічне відділення

Кардіологічне відділення надає повний спектр лікувально-діагностичної допомоги пацієнтам різного віку з вродженими і набутими вадами серця. Застосування сучасних методів візуалізації та діагностики разом з великим досвідом спеціалістів забезпечують високий рівень інформативності та точності досліджень в кардіології. Прийом проводять лікарі-кардіологи з Івано-Франківська - доцент Ванджура Ігор Юрійович, Ванджура ЯрославаЛеонідівна, Парахоняк Вікторія Вікторівна та Скакун Олексій Зеновійович.

Отоларингологічне відділення

Отоларингологічне відділення надає в повному обсязі висококваліфіковану планову й ургентну допомогу пацієнтам з захворюваннями вуха, горла, носа. Прийом проводить лікар-отоларинголог з Івано-Франківська доцент Василюк Наталя Василівна, Іномістова Ольга Михайлівна та Сверида Юлія Богданівна.

Ендокринологічне відділення

Ендокринологічне відділення працює для надання висококваліфікованої консультативної, діагностичної допомоги хворим на ендокринні захворювання. Прийом проводять лікарі-ендокринологи: Заслужений лікар України доктор медичних наук, професор Скрипник Надія Василівна, лікар ендокринолог Протас Надія Михайлівна та Яковина Вікторія Вікторівна (вища категорія).

Урологічне відділення

Основними напрямками діяльності урології є діагностика та лікування гнійно-запальних захворювань нирок, сечокам'яної хвороби, урологічні захворювання, функціональна діагностика й ультразвукові методи дослідження в урології. Прийом проводять лікар-уролог Кушик Валерій Михайлович та Федорів Андрій Іванович.

Неврологічне відділення

Неврологія — це розділ медицини, який займається діагностикою і лікуванням захворювань хребта, головного мозку, периферичних нервів. Основні напрямки роботи відділення : прийом та консультація пацієнтів з патологією нервової системи (з вегетосудинною дистонією, мігренню, синдромом «хронічної втоми», цереброваскулярною хворобою та її ускладненнями, черепно-мозковою травмою та її наслідками, запальними та демієлінізуючими захворюваннями, хворобою Паркінсона, епілепсією, дегенеративно-деструктивними захворюваннями). Прийом проводять лікарі-невропатологи Попіль Леся Степанівна (вища кваліфікаційна категорія) та Кобець Ірина Теодозіївна (вища кваліфікаційна категорія).

Психотерапевтичне відділення

Психотерапевтичне відділення надає консультації в амбулаторному порядку людям старше 18-ти років  в різних важких життєвих ситуаціях.

Прийом проводить лікар-психотерапевт Белень Катерина Вікторівна.

Інфекційні хвороби

Основним завданням лікаря-інфекціоніста є забезпечення кваліфікованої консультативної допомоги з раннього виявлення і лікування пацієнтів на інфекційні та паразитарні захворювання.

Прийом веде гепатолог, лікар-інфекціоніст вищої категорії Андрусишин Любов Іванівна та лікар вищої категорії, д. мед.н., професор Грижак Ігор Гнатович.

Педіатричне відділення

Педіатр — це лікар, який турбується про здоров’я дитини з перших днів життя і до досягнення нею повноліття. Огляд лікарем-педіатром здорових дітей проводиться з метою оцінки їх гармонійного розвитку, попередження виникнення захворювань, одержання порад щодо особливостей харчування. Для дитини, яка захворіла, педіатр — просто незамінний спеціаліст. Тільки він може кваліфіковано оцінити стан малюка, призначити лікування і, при необхідності, направити до спеціаліста вузького профілю. Прийом проводять педіатр та дитячий гастроентеролог Павликівська Богданна Михайлівна, педіатр та дитячий фтизіатр Іванишин-Пилипів Наталя Орестівна (з лікарем можливо заключити декларацію) та неонатолог Карпова Світлана Володимирівна.

Ультразвукова діагностика

Ультразвукове дослідження (УЗД) — найважливіше обстеження внутрішніх органів людини і тих процесів, які протікають у них за допомогою ультразвукових хвиль. Ультразвукова діагностика зайняла одне з провідних місць у сучасній клінічній медицині. УЗД проволять лікарі Казьмірук Валентина Миколаївна, Братина Анна Зіновіївна, Зарічнюк Наталя Олександрівна, Куриляк Світлана Василівна, Михайлишин Ольга Дмитрівна, Сопотик Оксана Іванівна та Лаврук Христина Зиновіївна.

Фізіотерапевтичне відділення

У комплексному лікуванні захворювань важливе місце посідають фізіотерапевтичні процедури. Вони показані, як правило, при всіх формах та ступенях захворювання на різних етапах лікування. Фізіотерапевтичні методи лікування широко застосовують на різних етапах діагностики захворювань, комплексної терапії, профілактики і реабілітації, для симптоматичного лікування. У відділенні працює лікар-фізіотерапевт Гонський Ігор Ярославович.