Лікувально-діагностичний центр «Клініка святого Луки»

Івано-Франківського Архієпархіального Управління УГКЦ

Хірургія — галузь медицини, яка вивчає паталогічні стани та хвороби, що лікуються за допомогою оперативного (хірургічного) методу. Завданням хірургії є також ряд питань підготовки пацієнта до операції та ведення його в післяопераційному періоді.

Насправді кваліфікований фахівець першочергово проведе детальне опитування і огляд пацієнта, призначить аналізи і діагностичні процедури, а тільки потім буде приймати рішення щодо тактики лікування: оперативне втручання чи консервативне лікування.До речі, чим раніше Ви звернетеся, тим вище ймовірність, що операція не знадобиться.

В Лікувально-діагностичному центрі святого Луки з приводу захворювань органів черевної порожнини та грудної клітки, прямої кишки, шкіри та її додатків консультують висококваліфіковані спеціалісти: лікар-хірург вищої категорії, професор Гуцуляк Андрій Іванович та лікар-онколог Башак Юрій Ростиславович. Лікарі відділення – це професіонали з багаторічним досвідом роботи в своїй галузі – нейрохірург, лікар вищої категорії , заслужений лікар України,  Худецький Юліан Прокопович, судинний хірург вищої категорії, лікар УЗД,  Гінчицький Володимир Романович. Наші  спеціалісти керуються комплексним підходом до лікування і з радістю нададуть якісну кваліфіковану допомогу.

З приводу захворювань печінки, підшлункової залози та позапечінкових жовчовивідних протоків наші спеціалісти консиліарно з провідними  хірургами Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова (м. Київ) приймають рішення щодо подальшого лікування пацієнта.

Послуги хірургічного відділення: