Наш медичний заклад працює у місті Івано-Франківськ з 2013 року. Центр давно зарекомендував себе як медична багатопрофільна установа, що працює за найсучаснішими стандартами медицини та надає цілий комплекс послуг, ціна яких відповідає якості та є доступною для широкого загалу.

Центр Святого Луки пропонує найсучасніші методи діагностики та лікування різного роду захворювань. Відвідавши лікувально-діагностичний центр, Ви матимете змогу отримати висококваліфіковану медичну допомогу від нашого дружного, привітного колективу, адже персонал наповнений людьми, які є професіоналами не тільки у лікувальній сфері, а також мають високі моральні цінності. Наповнюючи процеси діагностики та лікування любов’ю до Бога і ближнього, кожний лікар нашого центру виявляє особливу турботу та розуміння до кожного пацієнта зокрема.

Колектив центру постійно працює над удосконаленням своїх професійних здібностей, над оновленням лікувально-діагностичного обладнання та своїм авторитетом для того, щоб ваше здорове життя приносило вам радість та задоволення. У нас працюватимуть фахові спеціалісти-медики високого рівня знань, віруючі, метою яких буде не тільки призначати курс лікування, але й вміти вислухати та давати добру християнську пораду для користі як душі, так і тіла.


Робота у медичному центрі

Ми завжди відкриті для співпраці з професійними лікарями. Надіслати резюме.


Документація

Акредитаційний сертифікат

Виписка з єдиного державного реєстру юридичних осiб та фiзичних осiб-пiдприємцiв

Ліцензія № 459538

Свідоцтво про атестацію

Ліцензія № ОВ 030498